Mobi INDIVIDUAL MAPLE

MOBI INDIVIDUAL MAPLE to indywidualny projekt, który bryłą nawiązuje do modelu MOBI 06. Ciekawym rozwiązaniem w tej realizacji jest połączenie żółtego koloru elewacji z czarną stolarką okienną oraz zastosowane ażurowe, drewniane balustrady na obu antresolach, które obok funkcji ochronnej pełnią rolę dekoracyjną. Wnętrze mobi jest jasne, dominuje biel, drewno oraz czarne elementy. Jedno z pięter jest obniżane. Położona tu podłoga jest drewniana, a zamontowane okno ma kształt trapeza. Pomieszczenie to obok salonu usytuowanego na parterze może służyć za dodatkowe miejsce do spędzania wolnego czasu w domku. Przestrzeń do spania w tym domku zaprojektowano w pokoju na dole, który można zamknąć oraz na jednej z antresoli. Kuchnia dzięki białym szafkom jest jasna i przestronna. Blat jest drewniany. Zastosowane tu sprzęty to płyta indukcyjna, okap, piekarnik, lodówka i zmywarka. Drzwi do łazienki są w połowie lustrzane. Łazienkę urządzono w kolorze białym z drewnianymi zdobieniami. Podłoga ma ciekawy wzór nawiązujący do hiszpańskich kafelek. Znajduje się tu kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie, umywalka z naszą firmową szafką oraz wisząca szafka z lustrem. MOBI INDIVIDUAL MAPLE to bardzo interesujący projekt!

 

 

 

Indywidualny projekt MOBI INDIVIDUAL MAPLE na przyczepie o długości 7,8 metra to modyfikacja modelu MOBI 06.

Kubiczna forma pozwoliła na stworzenie bardzo przestronnego i jasnego wnętrza. Elewacja została pomalowana na kolor żółty.

Jest do domek całoroczny – jest tu ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie podłogowe, cyfrowy termostat  oraz przygotowano miejsce, gdzie można zainstalować kominek.

Ponadto założono w nim klimatyzator w kolorze czarnym oraz przyłącze do rekuperatora. We wnętrzu dominuje biel oraz drewno, a charakteru nadają czarne okna PCV oraz czarne elementy wykończeniowe np. włączniki prądu.

Ta realizacja ma dwie antresole z ciekawymi ażurowymi barierkami, na które prowadzą klasyczne schody z dużą liczbą szuflad oraz szafek.

Na jednej z nich można się relaksować na materacu umieszczonym na drewnianej skrzyni, a ta na miękkim dywanie, zaś na drugiej obniżono piętro, dzięki czemu można bardzo wygodnie spędzać wolny czas w miejscu z dużą przestrzenią.

W tym mobi jest dużo okien. Wstawiono w nie moskitiery i plisy. Zamontowano także szyny do zasłon oraz markizę.

W tej realizacji salon zagospodarowano tak, by zmieściły się w nim sofa, stolik oraz telewizor. Na suficie zawieszono krzesła. 

Pod jedną z antresoli jest zamykany przesuwnymi drzwiami pokój z miejscem do spania oraz relaksu. Łóżko w pokoju jest podnoszone, a pod nim znajduje się miejsce do przechowywania.

W kuchni znalazły miejsce podstawowe sprzęty: płyta indukcyjna, okap, piekarnik oraz będące w zabudowie lodówka i zmywarka.

Drzwi prowadzące do łazienki są w jasnym odcieniu i co interesujące - w połowie lustrzane. W łazience jest kabina prysznicowa z czarnymi profilami, zwykła toaleta w zabudowie oraz wisząca szafka z lustrem, w której schowano bojler. Na podłodze położono wzorzyste szarobiałe płytki.

MOBI INDIVIDUAL MAPLE to przestronny i funkcjonalny domek, którego wyposażenie i dodatki z drewnianymi oraz czarnymi elementami, bambusową lampą sufitową w stylu boho prezentują się bardzo elegancko.

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej