Mobi INDIVIDUAL MELON

Zobacz film
MOBI INDIVIDUAL MELON to indywidualny projekt na przyczepie o długości 7,8 metra. Jest tu salon na półpiętrze, antresola, zamykana sypialnia na dole, kuchnia oraz łazienka. W środku dominuje biel, czerń i drewno oraz akcenty w kolorze butelkowej zieleni. Elewacja jest bardzo ciekawa - drewniane deski zostały ułożone pionowo i połączone z blachą trapezową. W tej realizacji jest sporo elementów dekoracyjnych - balustrada drewniana i ażurowa, barierka ze sznurka, jedne drzwi w kolorze butelkowej zieleni, drugie drzwi w całości lustrzane oraz nietypowe okrągłe okna. Ten tiny house to nowoczesność i funkcjonalność. Uwielbiamy realizować wizje klientów!

Video

 

MOBI INDIVIDUAL MELON to wyjątkowy, indywidualny projekt. Przyczepa ma długość 7,8 metra i powierzchnia została wykorzystana maksymalnie.

Schody z szafkami prowadzą na dwie antresole. Jedno z pięter zostało obniżone dzięki czemu powstał tu salon z rozkładaną sofą i instalacją pod kominek.

To pomieszczenie jest bardzo jasne, a to za sprawą wielu okien, w tym jednego okrągłego oraz ażurowej, drewnianej balustrady.

Druga antresola znajduje się na standardowej wysokości. Jest tu miękka wykładzina, a funkcję barierki spełnia grubopleciony sznur.

Pod półpiętrem jest pokój - zamykana sypialnia. Jest tam łóżko, lampki do czytania oraz małe, okrągłe okno. Kuchnia mieści się pod antresolą.

Szafki wiszące są w kolorze butelkowej zieleni, a stojące białym. Wyposażona została w sprzęty AGD, takie jak płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, zmywarkę szufladową i lodówkę elektryczną w stylu retro.

Ciekawy jest sposób przechowywania krzeseł - rozkładane siedzenia przymocowano na suficie. Do łazienki prowadzą przesuwne drzwi z lustrem na całej powierzchni.

W łazience jest kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie, umywalka z naszą firmową szafką oraz wisząca szafka z lustrem. Bojler elektryczny został schowany do pionowej szafki.

Wnętrze jest przytulne - to dzięki dużej ilości przeszkleń, jasnym kolorom oraz drewnie.

Elementami dekoracyjnymi są balustrady drewniane, ażurowe oraz ze sznurka, drzwi do sypialni w kolorze butelkowej zieleni, drzwi do łazienki, które są w całości lustrzane oraz nietypowe okrągłe okna.

Na uwagę zasługuje elewacja, której kształt, wzór nawiązuje do okrągłych okien - drewniane deski ułożone pionowo oraz blacha trapezowa w kolorze czarnego matu to niesamowite połączenie.

Na zewnątrz zamontowano skrzynkę na kod - jest to sprytny patent na chowanie kluczy. Powierzchnia tego domku została maksymalnie wykorzystana. Jest tu dużo miejsc do spania, odpoczynku i relaksu.

MOBI INDIVIDUAL MELON to tiny house, który łączy w sobie styl nowoczesny, skandynawski oraz nietypowe, indywidualne rozwiązania!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL CLOVER

Zobacz więcej

Mobi 02 VERBENA

Zobacz więcej