Mobi INDIVIDUAL MELON

Zobacz film
MOBI INDIVIDUAL MELON to indywidualny projekt na przyczepie o długości 7,8 metra. Jest tu salon na półpiętrze, antresola, zamykana sypialnia na dole, kuchnia oraz łazienka. W środku dominuje biel, czerń i drewno oraz akcenty w kolorze butelkowej zieleni. Elewacja jest bardzo ciekawa - drewniane deski zostały ułożone pionowo i połączone z blachą trapezową. W tej realizacji jest sporo elementów dekoracyjnych - balustrada drewniana i ażurowa, barierka ze sznurka, jedne drzwi w kolorze butelkowej zieleni, drugie drzwi w całości lustrzane oraz nietypowe okrągłe okna. Ten tiny house to nowoczesność i funkcjonalność. Uwielbiamy realizować wizje klientów!

Video

 

MOBI INDIVIDUAL MELON to wyjątkowy, indywidualny projekt. Przyczepa ma długość 7,8 metra i powierzchnia została wykorzystana maksymalnie.

Schody z szafkami prowadzą na dwie antresole. Jedno z pięter zostało obniżone dzięki czemu powstał tu salon z rozkładaną sofą i instalacją pod kominek.

To pomieszczenie jest bardzo jasne, a to za sprawą wielu okien, w tym jednego okrągłego oraz ażurowej, drewnianej balustrady.

Druga antresola znajduje się na standardowej wysokości. Jest tu miękka wykładzina, a funkcję barierki spełnia grubopleciony sznur.

Pod półpiętrem jest pokój - zamykana sypialnia. Jest tam łóżko, lampki do czytania oraz małe, okrągłe okno. Kuchnia mieści się pod antresolą.

Szafki wiszące są w kolorze butelkowej zieleni, a stojące białym. Wyposażona została w sprzęty AGD, takie jak płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, zmywarkę szufladową i lodówkę elektryczną w stylu retro.

Ciekawy jest sposób przechowywania krzeseł - rozkładane siedzenia przymocowano na suficie. Do łazienki prowadzą przesuwne drzwi z lustrem na całej powierzchni.

W łazience jest kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie, umywalka z naszą firmową szafką oraz wisząca szafka z lustrem. Bojler elektryczny został schowany do pionowej szafki.

Wnętrze jest przytulne - to dzięki dużej ilości przeszkleń, jasnym kolorom oraz drewnie.

Elementami dekoracyjnymi są balustrady drewniane, ażurowe oraz ze sznurka, drzwi do sypialni w kolorze butelkowej zieleni, drzwi do łazienki, które są w całości lustrzane oraz nietypowe okrągłe okna.

Na uwagę zasługuje elewacja, której kształt, wzór nawiązuje do okrągłych okien - drewniane deski ułożone pionowo oraz blacha trapezowa w kolorze czarnego matu to niesamowite połączenie.

Na zewnątrz zamontowano skrzynkę na kod - jest to sprytny patent na chowanie kluczy. Powierzchnia tego domku została maksymalnie wykorzystana. Jest tu dużo miejsc do spania, odpoczynku i relaksu.

MOBI INDIVIDUAL MELON to tiny house, który łączy w sobie styl nowoczesny, skandynawski oraz nietypowe, indywidualne rozwiązania!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej