Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz film
MOBI INDIVIDUAL TEAK to indywidualna wersja, która wyróżnia się tym, że ma balkon! Przyczepa marki MH trailers ma długość 7,8 metra i 3 osie. Formą projekt ten przypomina model Mobi 06 - kształt sześcianu pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Elewacja to połączenie pionowo ułożonych desek w kolorze naturalnym oraz blachy w barwie butelkowej zieleni. Ten mikrodom pomieści komfortowo sześć osób - na dole jest zamykana sypialnia, na antresoli jest kolejne miejsce do spania, a kanapa w części salonowej jest rozkładana. Jest tu oczywiście też kuchnia i łazienka. Czymś absolutnie wyjątkowym jest balkon umiejscowiony nad pokojem i oddzielony od domku dużym oknem. Kolory dominujące we wnętrzu to zieleń, żółć oraz biel przełamane drewnianymi akcentami. Ten indywidualny tiny house to dowód na to, że wyobraźnia nie ma granic! Jest piękny!

Video

 

MOBI INDIVIDUAL TEAK to oryginalna realizacja - indywidualna i charakterystyczna. Jest to projekt na przyczepie marki MH trailers o długości 7,8 metra. Przestrzeń tu została wykorzystana maksymalnie dzięki kubikowej formie.

Po jednej stronie jest łazienka, kuchnia oraz antresola a po drugiej część salonowa, zamykany pokój oraz miejsce wyjątkowe - balkon!

Do łazienki prowadzą drzwi przesuwne z ozdobnym frezem, a znajdują się tam: kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie, umywalka z szafką, bojler schowany w szafie oraz lustrzana szafeczka.

Meble są drewniane i zielone, armatura czarna, a podłoga ma czarnobiały wzór. Kuchnia to także drewno i zieleń, ale przełamane bielą - szafki pod schodami są białe i funkcjonalne.

Jest tu sporo sprzętów AGD: kuchnia indukcyjna, piekarnik, okap, zmywarka szufladowa oraz lodówka. Można też wstawić pralko-suszarkę, bo zostało przygotowane przyłącze.

Klasyczne schody prowadzą na antresolę, gdzie znajduje się sypialnia, a w niej stelaż z materacem, wykładzina oraz balustrada z lamelek.

Na dole znajduje się też zamykany pokój z podwójnym łóżkiem oraz część salonowa z rozkładaną kanapą z szufladami i schowkami w kolorze kanarkowej żółci, owalny stolik kawowy oraz wieszak i szafka na buty.

Druga antresola, na którą wchodzi się po ażurowych schodach to balkon oddzielony od całego domku dużym oknem. Jest to piękne miejsce do relaksu.

Ogrzewanie jakiego tu użyto to maty grzejne, grzejnik oraz klimatyzator z funkcją grzania. Praktycznym sprzęt jest także rekuperator.

Okna PCV są czarne i otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz oraz wyposażone w plisy i moskitiery. Elewacja to połączenie pionowo ułożonych desek w kolorze naturalnym oraz blachy w barwie butelkowej zieleni.

MOBI INDIVIDUAL TEAK to wymarzony mikrodom - funkcjonalność, estetyka i ten bajeczny balkon...

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej