Mobi ONESTORY LOTUS

MOBI LOTUS to odsłona modelu MOBI ONESTORY. Projekt ten zakłada domek na przyczepie o długości 7,2 metra oraz brak antresoli. Jeden poziom oznacza inny, ale nadal funkcjonalny rozkład pomieszczeń - zamykana, dwuosobowa sypialnia oraz rozkładana sofa w salonie. Uzyskano w ten sposób dużą ilość miejsc do spania bez potrzeby stosowania antresoli.

 

 

 

MOBI ONESTORY LOTUS to jednopoziomowy tiny house o długości 7,2 metra. Charakterystyczna dla tego modelu jest sypialnia - zamykana, dwuosobowa, z dużym oknem (większym niż w standardzie).

Kuchnia jest prosta i biała. Po jednej stronie znajdują się szafki, blat roboczy i płyta indukcyjna, a po drugiej zlew i także sporo szafek. W łazience zastosowano zwykłą toaletę oraz kabinę prysznicową. Ogrzewanie, jakiego użyto to system ogrzewania podłogowego, elektryczne grzejniki i pompę ciepła. Jest tu też klimatyzator.

Wnętrze jest jasne - przeważa biel, szarość i drewno. Akcentem kolorystycznym są niebieskie drzwi oraz elewacja domu. Mimo, że MOBI LOTUS to projekt bez antresoli to jest tu praktycznie i przytulnie!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej