Mobi ONESTORY CARNATION

MOBI ONESTORY CARNATION to realizacja MOBI ONESTORY, czyli projektu zakładającego podwozie o długości 7,2 metra, zamykany pokój i brak antresoli. Jeden poziom oznacza inny, ale nadal funkcjonalny rozkład pomieszczeń - znajduje się tu zamykana, dwuosobowa sypialnia, rozkładana sofa w kształcie litery L, kuchnia oraz łazienka. W środku jest jasno, dominuje biel i drewno. Elewacja ma ciemnoszary kolor. Ten parterowy mobi jest równie funkcjonalny jak pozostałe nasze modele i równie przytulny!

MOBI ONESTORY CARNATION to projekt, który zakłada jednopoziomowy domek na przyczepie o długości 7,2 metra.

Charakterystyczny dla tego modelu jest brak antresoli. Nie oznacza to ograniczonej ilości miejsc do spania - znajduje się tu zamykana sypialnia oraz rozkładana sofa w kształcie litery L.

Mimo braku piętra rozkład pomieszczeń jest praktyczny. W zamykanym na drzwi przesuwne pokoju znajduje się łóżko ze schowkiem oraz szafka.

Dalej jest sofa z szufladami i mobilnym stołem MOBI LAGUN TABLE.

Kuchnia jest prosta i biała. Po jednej stronie znajdują się szafki, szuflady, blat roboczy, płyta ceramiczna, okap kuchenny i lodówka elektryczna, a po drugiej zlew i sporo szafek i półek.

W łazience znajduje się prysznic z zasłonką, umywalka z szafką i półka. Przygotowano także miejsce pod zwykłą toaletę.

Mobi posiada grzejniki elektryczne, przepływowy podgrzewacz wody, zbiornik na czystą wodę oraz panele fotowoltaiczne.

Wnętrze jest bardzo jasne, przeważa biel i drewno, a elewacja ma kolor ciemnoszary. Brak schodów i drabiny nie odbiera tej realizacji funkcjonalności. MOBI ONESTORY CARNATION to połączenie wygody, spokoju i niezależności!

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej